20. aukció
Ismeretlen festő A Bogdányi utca Szentendrén, 1930
153

Ismeretlen festő

A Bogdányi utca Szentendrén, 1930

Olaj, vászon, 82x70 cm
Kikiáltási ár: 280 000 Ft

152

Ismeretlen festő

Virágok cserépben, 1922

Kikiáltási ár: 340 000 Ft