Soros árverés
Kádár Béla (1877-1956) A bohóc és a ló, Hátoldalon: Női portré
107

Kádár Béla (1877-1956)

A bohóc és a ló, Hátoldalon: Női portré

45x29 cm, Akvarell, papír és Gouache, papír
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla, Hátoldalon jelezve balra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 480 000 Ft