A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gulácsy Lajos (1882-1932) A bolond és a katona, 1911-1912
2

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A bolond és a katona, 1911-1912

Olaj, karton, 33x25 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Firenze, jelezve jobbra lent: A bolond és a katona