35. aukció
Vaszary János Borgó Románia
157

A borgói szorosban, 1915

Akvarell, ceruza, papír, 31,5 x 47,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Hátoldalon autográf felirat: Havas 915. V. 16. Vaszary J
Kikiáltási ár: 280 000 Ft