68. Aukció
Kern Hermann Ármin (1838-1912) A botanikus kedvenc virága, 1891
95

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

A botanikus kedvenc virága, 1891

Olaj, fa, 68,5 x 47 cm
Jelezve jobbra lent: Kern H
Hátoldalon autográf felirat: Botanikerts Lieblingsblume - 91 - KH
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
– BÁV 49. Képaukció, 116. tétel (1979) (Borkóstoló címmel)