18. aukció
Turmayer Sándor (1879-1953) A budavári levéltár
93

Turmayer Sándor (1879-1953)

A budavári levéltár

Olaj, vászon, 39x49 cm
Jelezve balra lent: Turmayer S
Kikiáltási ár: 120 000 Ft