22. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) A bujáki erdő, 1922
39

Glatz Oszkár (1872-1958)

A bujáki erdő, 1922

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1922
Kikiáltási ár: 420 000 Ft

38

Glatz Oszkár (1872-1958)

Fiúportré

Kikiáltási ár: 480 000 Ft
175

Glatz Oszkár (1872-1958)

Guzsalyozó, 1930

Kikiáltási ár: 800 000 Ft
177

Glatz Oszkár (1872-1958)

Idős hölgy

Kikiáltási ár: 480 000 Ft