71. Aukció
Kádár Géza (1878-1952) A Cinterem Nagybányán, 1912
86

Kádár Géza (1878-1952)

A Cinterem Nagybányán, 1912

Olaj, vászon, 79 x 72 cm
Jelezve hátoldalon: Kádár Géza NB 1912
Kikiáltási ár: 4 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft