34. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) A családi otthonban, 1909
149

Ferenczy Valér (1885-1954)

A családi otthonban, 1909

Olaj, vászon, 90x73 cm
Jelezve balra középen: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft