21. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) A csók, 1897
55

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

A csók, 1897

Olaj, vászon, 75x51 cm
Jelezve balra lent: G. B.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Iványi Grünwald Béla műveinek jegyzéke, katalógus: 16. In.: Telepy Katalin: Iványi Grünwald Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985.

Reprodukálva: • Kiss József költeményei. Révai Testvérek Rt., Budapest, (1900 körül), katalógus: 34. • Telepy Katalin: Iványi Grünwald Béla. Képzőművészeti Kiadó, Budapest, 1985., katalógus: 16.