19. aukció
Orbán Dezső (1884-1987) A dieppe-i katedrális, 1925
182

Orbán Dezső (1884-1987)

A dieppe-i katedrális, 1925

Olaj, fa, 53x46,5 cm
Jelezve balra lent: Orban Dieppe 1925
Kikiáltási ár: 750 000 Ft