45. aukció
Szőnyi István (1894-1960) A Duna Zebegénynél, 1930
144

Szőnyi István (1894-1960)

A Duna Zebegénynél, 1930

Olaj, vászon, 78,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 930.
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
• BÁV 32. árverés, 303. tétel
• Mű-Terem Galéria 15. árverés, 86. tétel

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2007. 156. oldal