Best of Mű-Terem
Szőnyi István (1894-1960) A Duna Zebegénynél, 1930
126

Szőnyi István (1894-1960)

A Duna Zebegénynél, 1930

Olaj, vászon, 72,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 930