15. aukció
Szőnyi István (1894-1960) A Duna Zebegénynél, 1930
86

Szőnyi István (1894-1960)

A Duna Zebegénynél, 1930

Olaj, vászon, 78,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 930
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft

BÁV 32. aukció, 303. tétel