17. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) A falu határában, 1942
164

Rudnay Gyula (1878-1957)

A falu határában, 1942

Olaj, vászon, 44x55 cm
Jelezve jobbra lent: Rudnay Gy., jelezve balra lent: 1942
Kikiáltási ár: 340 000 Ft

121

Rudnay Gyula (1878-1957)

Lovasok

Kikiáltási ár: 420 000 Ft
172

Rudnay Gyula (1878-1957)

Legelésző

Kikiáltási ár: 380 000 Ft