70. Őszi Aukció
Telepy Károly (1828-1906) A Felka-völgy (Magas Tátra)
82

Telepy Károly (1828-1906)

A Felka-völgy (Magas Tátra)

Olaj, papírlemez, 27 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Telepy
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

¦ Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, Telepy Károly kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1906. január-február, kat.: 381. (A felkai völgy [Magas Tátra])
¦ Telepy Károly hagyatékának kiállítása, Budapest, Könyves Kálmán Szalon, 1907. február