6. aukció
Balla Béla (1882-1965) A felsőbányai Bódi tó
44

Balla Béla (1882-1965)

A felsőbányai Bódi tó

Olaj, vászon, 69x79 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

33

Balla Béla (1882-1965)

Hegyek

Kikiáltási ár: 240 000 Ft
103

Balla Béla (1882-1965)

Havas táj házakkal

Kikiáltási ár: 200 000 Ft