23. aukció
Deim Pál (1932-2016) A fénytől elzárva, 2006
44

Deim Pál (1932-2016)

A fénytől elzárva, 2006

Akril, vászon, 30x40 cm
Jelezve balra lent: Deim P 2006
Kikiáltási ár: 340 000 Ft