58. aukció
Borsos József (1821-1883) A festő álma (A kis piktor, Garázdálkodás a műteremben, A kis művész, Műteremben), 1851
81

Borsos József (1821-1883)

A festő álma (A kis piktor, Garázdálkodás a műteremben, A kis művész, Műteremben), 1851

Olaj, fa, 55x44 cm
Jelezve jobbra lent: Borsos József 851.
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft