10. aukció
Jándi Dávid (1893-1944) A festő és modellje
178

Jándi Dávid (1893-1944)

A festő és modellje

Olaj, vászon, 55,5x65,5 cm
Jelezve balra lent: Jándi
Kikiáltási ár: 550 000 Ft