38. aukció
Kmetty János (1889-1975) A festő Szentendrén (Kisváros)
48

Kmetty János (1889-1975)

A festő Szentendrén (Kisváros)

Olaj, farost, 67x33,5 cm
Jelezve balra lent: Kmetty Hátoldalon: Kmetty
Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
Becsérték: 1 600 000 - 2 200 000 Ft