18. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) A festő szobája
155

Tibor Ernő (1885-1945)

A festő szobája

Olaj, fa, 49,5x70 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 360 000 Ft