16. aukció
Krizsán János (1866-1948) A festő testvére a Zazar-parton
145

Krizsán János (1866-1948)

A festő testvére a Zazar-parton

Olaj, vászon, 56,5x69 cm
Jelezve balra lent: Krizsán
Kikiáltási ár: 300 000 Ft