43. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) A festő varázslata
133

Szabó Vladimir (1905-1991)

A festő varázslata

Olaj, farost, 60,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Szabó Vladimir
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft