11. aukció
Kádár Béla (1877-1956) A fogadó előtt
76

Kádár Béla (1877-1956)

A fogadó előtt

Olaj, karton, 59,5x79 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

Kiállítva: Kádár Béla életmű kiállítás, Mű-Terem Galéria 2002. Budapest, június-július