37. aukció
Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987) A Francia riviérán
38

Gáll Ferenc / Francois Gall (1912-1987)

A Francia riviérán

Olaj, vászon, 38x46,5 cm
Jelezve balra lent: F. Gall., Vakrámán autográf felirat: F. Gall
Kikiáltási ár: 480 000 Ft