1. aukció
Koroknyai Ottóné, Kocsi Horváth Jolán A fűben, 1905
75

Koroknyai Ottóné, Kocsi Horváth Jolán

A fűben, 1905

Olaj, fa, 26,5x34 cm
Jelezve jobbra lent: Koroknyai Ottóné Vrborske 1905 IX.
Kikiáltási ár: 60 000 Ft