Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Turán Hacker Mária (1886-?) A Fűrész utca Nagybányán, 1909
47

Turán Hacker Mária (1886-?)

A Fűrész utca Nagybányán, 1909

Olaj, vászon, 48,5x62 cm
Jelezve balra lent: Hacker M, Jelezve jobbra lent: Nagybánya, 1909