60. aukció
Györök Leó (1847-1899) A Giardini Pubblici Velencében
18

Györök Leó (1847-1899)

A Giardini Pubblici Velencében

Olaj, vászon, 19x46 cm
Jelezve jobbra lent: Györök L
Kikiáltási ár: 450 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Aukcionálva:

¦ BÁV 69. árverés, 58. tétel