A magyar festészet rejtőzködő csodái II.
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) A gondolat tere, 1984
141

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

A gondolat tere, 1984

Olaj, vászon, 140x250 cm
Jelezve a hátoldalon: Gyarmathy Tihamér 1984