4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Szurcsik József (1959-) A gyűjtők, 2008-2009
72

Szurcsik József (1959-)

A gyűjtők, 2008-2009

Akril, olaj, vászon, 80 x 60 cm
Jelezve hátoldalon: Szurcsik József, 2008-2009
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft