3. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 A halász, 1841
7

Markó Károly, Id. 1793-1860

A halász, 1841

Olaj, vászon, 46x59 cm
Jelezve balra lent: C. Markó Pisis 1841
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft