A harangszó
Olaj, vászon, farost, 100 x 86 cm
Jelezve hátoldalon: Földi Péter A harangszó
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft
- Földi Péter kiállítása. Lena Roselli Galéria, Budapest, 2010. október 19. – november 10.