9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Földi Péter (1949-) A harangszó
94

Földi Péter (1949-)

A harangszó

Olaj, vászon, farost, 100 x 86 cm
Jelezve hátoldalon: Földi Péter A harangszó
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

  • Földi Péter kiállítása. Lena Roselli Galéria, Budapest, 2010. október 19. – november 10.