10. aukció
Schickedanz Albert (1846-1915) A határban
62

Schickedanz Albert (1846-1915)

A határban

Olaj, papírlemez, 23,5x33,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schickedanz Albert
Kikiáltási ár: 180 000 Ft