15. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) A hatvani kastély
87

Czóbel Béla (1883-1976)

A hatvani kastély

Olaj, vászon, kartonon, 53x61 cm
Jelezve balra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft

Kiállítva: Móra Ferenc Múzeum, Szeged, 1976