A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Kern Hermann Ármin (1838-1912) A háziasszony születésnapja, 1875 körül
13

Kern Hermann Ármin (1838-1912)

A háziasszony születésnapja, 1875 körül

Olaj, vászon, 88,5x115 cm
Jelezve jobbra lent: Kern Hermann