A hullámon túl, a cserép hegyen innen, 1998
Olaj, vászon, 140 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Bullás
Jelezve hátoldalon: Bullás József
"A hullámon túl, a cserép hegyen innen!" 1998 olaj, vászon 140 x 90
Erzsinek és Gyulának Bullás
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft