12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Bullás József új szenzibilitás kortárs aukció
27

Bullás József (1958)

A hullámon túl, a cserép hegyen innen, 1998

Olaj, vászon, 140 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Bullás
Jelezve hátoldalon: Bullás József "A hullámon túl, a cserép hegyen innen!" 1998 olaj, vászon 140 x 90 Erzsinek és Gyulának Bullás
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft