12. aukció
Ámos Imre (1907-1944) A jó és a rossz, 1938
88

Ámos Imre (1907-1944)

A jó és a rossz, 1938

Olaj, vászon, 35x35 cm
Jelezve balra lent: Ámos 1938
Kikiáltási ár: 600 000 Ft