7. aukció
Lotz Károly (1833-1904) A kártyajós
42

Lotz Károly (1833-1904)

A kártyajós

Olaj, vászon, 25,5x30 cm
Jelezve jobbra lent: f. Lotz K.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft