2. Grafikai aukció
Gross Arnold (1929-2015) A kék álmok városa, 1970-es évek
59

Gross Arnold (1929-2015)

A kék álmok városa, 1970-es évek

Színes rézkarc, papír, 25,5 x 16,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gross Arnold, Jelezve jobbra lent: A kék álmok városa, Jelezve középen lent: prb
Kikiáltási ár: 140 000 Ft
Becsérték: 220 000 - 340 000 Ft

Párdarabja reprodukálva:

Gross Arnold. szerk: Sinóros Szabó Katalin. Dunakönyv Kiadó Budapest, 1993. Reprodukálva a címlapon