12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Gettó József kortárs aukció
92

Gettó József (1993)

A kék nagy nulla, 2021

Akril, golyóstoll, vászon, papírlemezen, 100 x 70 cm
Jelezve hátoldalon: Gettó J 2021 "A kék nagy nulla"
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft