1. aukció
Tipary Dezső (1887-1964) A Kereszthegy szénaboglyával, 1918
86

Tipary Dezső (1887-1964)

A Kereszthegy szénaboglyával, 1918

Olaj, vászon, 55x66 cm
Jelezve jobbra lent: Tipary D. 1918
Kikiáltási ár: 100 000 Ft