41. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) A Kígyó utca Szentendrén, 1935
136

Ilosvai Varga István (1895-1978)

A Kígyó utca Szentendrén, 1935

Olaj, vászon, 66x62 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 935
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft

Hátoldalon vakrámán:
Ilosvai Varga – 62×66 cm "Kígyó utca" 1935

• korábban Klamár Ernő tulajdonában (1984)

Kiállítva és reprodukálva:
• Ilosvai Varga István festőművész kiállítása.Művész