20. aukció
Benczúr Gyula (1844-1920) A kincshajhászó
53

Benczúr Gyula (1844-1920)

A kincshajhászó

Olaj, vászon papírlemezen, 48x34 cm
Jelezve jobbra lent: BGY.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft