59. aukció
Gellér B. István (1946-2017) A kis bábszínház, 1973
118

Gellér B. István (1946-2017)

A kis bábszínház, 1973

Akril, vászon, 89x120 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1973 Kereten autográf: Kis Bábszínház
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft

¦ Hajdu István: Gellér B. István. Pécsi Galéria és Vizuális Műhely, Pécs, 2010. 22. oldal