10. aukció
Szinyei Merse Pál (1845-1920) A kis horgász (Halász fiú, Courbet-tréfa)
69

Szinyei Merse Pál (1845-1920)

A kis horgász (Halász fiú, Courbet-tréfa)

Olaj, vászon, 40x32 cm
Jelezve jobbra lent: Szinyei
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft