5. aukció
Knopp Imre (1867-1945) A kis leskelődők
14

Knopp Imre (1867-1945)

A kis leskelődők

Olaj, vászon, 110x81 cm
Jelezve jobbra lent: Knopp Imre
Kikiáltási ár: 300 000 Ft