A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Bihari Sándor (1855-1906) A kis muzsikus (Az első bámulók, Hegedülő cigányfiú), 1890
17

Bihari Sándor (1855-1906)

A kis muzsikus (Az első bámulók, Hegedülő cigányfiú), 1890

Olaj, vászon, 92x72 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari Sándor